0.00 PLN

UPHILL MAGURKA MTB 2022

UPHILL MAGURKA MTB 2022

Zawody w tegorocznej odsłonie rozpoczną się w sobotę 25 czerwca o godzinie 10:00.

Uczestnicy - klasyfikacje prowadzone będą w różnych kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn szczegółowo określonych w regulaminie, pokonają dystans ok. 5 kilometrów, wspinając się na Magurkę Wilkowicką.

Tradycyjnie dla najlepszych kolarzy przygotowane zostały medale i nagrody rzeczowe, a także okolicznościowe statuetki.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w regulaminie.

Plik GPX

# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Bestwina Michał 1988
2 Bicki Dawid 2000
3 Bielec Łukasz 1986
4 Binda Zygmunt 1947
5 Błachut Mariusz 1970
6 Bochenek Szymon 1995
7 Bogusz Łukasz 1973
8 Bokun Franek 2010
9 Bonk Tadeusz 1964
10 Brożek Arnold 1992
11 Bułka Roman 1982
12 Celary Krzysztof 1989
13 Chlebek Wojtek 1972
14 Chromik Szymon 1988
15 Chuchro Michal 1977
16 CIASTO SEBASTIAN 1985
17 Ćwięczek Dawid 2003
18 Czerner Grzegorz 1975
19 Czerner Mateusz 2007
20 Dąbrowski Maciek 1973
21 Deputat Józef 1951
22 Elbin Paweł 1990
23 Gala Albert 2001
24 Gala Emil 1975
25 Gamus Robert 1971
26 Gawlas Dominik 1982
27 Graca Sławomir 1969
28 Gruszecka Justyna 1989
29 Grzegorz Jakubas 1980
30 GRZEMPA GRZEGORZ 1946
31 Jakubiec Paweł 1974
32 Jaromin Marek 1981
33 Jaskółka Dariusz 1978
34 Jaszczurowski Piotr 1990
35 Kaczmarzyk Anna 1984
36 Kadela Mateusz 1982
37 Kamecka Hania 2005
38 Kamecki Tomasz 1977
39 Kansy Sebastian 1988
40 Kantyka Piotr 1990
41 Karkoszka Andrzej 2002
42 Kielar Arkadiusz 1971
43 Klimek Robert 1979
44 Kmets Oleksii 1989
45 Korzan Marek 1978
46 Kozak Dawid 1989
47 Kozłowski Marian 1957
48 Koźmin Arkadiusz 1975
49 Kramarczyk Bogusław 1959
50 Kruczek Maksymilian 1986
51 Krzemień Bartłomiej 1992
52 Kubica Łukasz 1986
53 Kuc Katarzyna 1982
54 Kuc Przemysław 1978
55 Kukla Piotr 1992
56 Kula Tomasz 1974
57 Kuriata Robert 1981
58 Kusior Przemysław 1980
59 Kwiatkowski Krzysztof 1978
60 Lenda Paweł 1990
61 Lipiński Tomasz 1974
62 Łysy Wiesław 1957
63 Malina Bartłomiej 1992
64 Małagowski Paweł 1980
65 Mańdok Jacek 1974
66 Mańdok Martyna 2007
67 Marzec Marek 1962
68 Miarka Maciej 1982
69 Mikolajewska Karolina 1995
70 Miksa Grzegorz 1984
71 Mikulski Łukasz 1979
72 Mirocha Marcin 1984
73 Miśkiewicz Paweł 1978
74 Mitręga Patryk 1984
75 Musioł Adam 1960
76 Musioł Tomasz 1987
77 Niewiadomski Marcin 1980
78 Nikiel Iwona 1978
79 Nowacki Dariusz 1974
80 Nowak Dariusz 1973
81 Piasecki Paweł 1982
82 Piątek Jacek 1965
83 Pilsyk Bartłomiej 1982
84 Pilsyk Szymon 1990
85 Piskorek Witold 1987
86 Rawicki Jakub 1984
87 Ryczek Michał 1997
88 Ryś Piotr 1980
89 Sambor Sylwester 1964
90 Skiścim Paweł 1986
91 Śleziak Łukasz 1979
92 Sohlich Adrian 1982
93 Spilok Tadeusz 1957
94 Stano Maciej 1981
95 Stekla Daniel 1984
96 Strokosz Jarosław 1982
97 Suchanek Martyna 1997
98 Szrodziński Kacper 2006
99 Szrodziński Mariusz 1971
100 Szymeczko Michał 1979
101 Tarnowski Janusz 1964
102 Trąba Piotr 1983
103 Ulfig Krzysztof 1991
104 Urbanski Adam 1962
105 Urbaś Michał 1978
106 Waluś Marek 1989
107 Waluś Sławomir 1968
108 Wardas Wojciech 1978
109 Wilisowski Przemysław 1988
110 Wójcik Adam 1997
111 Wróblewski Kajetan 1995
112 Zając Agnieszka 1988
113 Zawada Marek 1975
114 Zaziąbło Maciej 1985
115 Zimnicka Małgorzata 1983
116 Żmij Zdzisław 1978
117 Żółtek Grzegorz 1988
118 Zontek Bartosz 2002
119 Żurawik Tomasz 1987
120 Zyzik Krzysztof 1982